«МОДО-ға дайындық және тапсыру кезінде оқушыларға психологиялық қолдау көрсету» әңгіме

20.12.2023
20.12.2023 КММ «№2 ЖББМ» 9 «А» сынып оқушыларымен педагог-психолог Домуханова Г.К. «МОДО-ға дайындық және тапсыру кезінде оқушыларға психологиялық қолдау көрсету» тақырыбы бойынша профилактикалық, түсіндірме әңгіме жүргізді.
Профилактикалық әңгіменің мақсаты:
- баланы уақытты бағдарлауға және оны пайдалана білуге үйрету;
- бүкіл сынақ кезінде зейінін шоғырландыру қабілетін дамыту, бұл оған жан тыныштығын береді және шамадан тыс алаңдаушылықты жеңілдетеді.
Жақсы нәтижеге қол жеткізген кезде оқушыларды қайталау техникасымен таныстырады және кернеуді жеңілдету үшін тыныс алу жаттығуларын орындау ұсынылады.
Орындаушы: педагог-психолог Домуханова Г.К.